O MNIE...

Od wielu lat staram się realizować młodzieńcze marzenia. Emocje i adrenalina związane z jazdą dają mi ogromną frajdę. Poświęciłem wiele by zdobyć to co zdobyłem i nauczyć się to co umiem. Jednak przede mną jeszcze ogrom pracy i wierzę, że z moim uporem i determinacją zdobędę choćby ułamek z tego o czym marzę...

AKTUALNE OSIĄGNIĘCIA...

Nowa strona !

Witam wszystkich na mojej nowej stronie po dość długiej przerwie offline! Jak widać zaszły radykalne zmiany i moja witryna została znacznie rozbudowana. Nowa strona, nowe doświadczenia i jeszcze więcej pracy to cel na 2008 – gdzie pod adresem www.chudzinski.eu będziecie mogli nie tyle co obserwować jak i uczestniczyć w rajdowych wydarzeniach.

Zapraszam do działu galerii, która z czasem zostanie bogatsza o nowe ujęcia (dzięki wam też) jak i profilu mojej osoby gdzie znajdziecie więcej informacji o mnie samym. Z myślą nie tylko o sobie powstał projekt Friends Group – gdzie można prowadzić dyskusje miedzy sobą jak i przyłączyć sie do tworzenia nowych projektów. Myślę że sami już sie oprowadzicie po stronie i będzie dla was to świetna zabawa – tak wiec 3…2…1…GO!!!

Co o tym myślisz ?

3 Wypowiedzi do “Nowa strona !”

  1. selu79:

    fajne zdjecia…dobra jazda,ale malo filmow o tobie…pozdrawiam i powodzenia:)

  2. marcel:

    Fajna stronka. Powodzenia w tym sezonie!!!

  3. oscarr:

    Sliczniutka ta stronka.Powodzenia na Rally Lužické Hory.Pozdrawiam.

ARCHIWUM

LINKI

SPONSORZY


26 Rajd Karkonoski Paweł Chudzinski/Oktawian Sokołowski