O MNIE...

Od wielu lat staram się realizować młodzieńcze marzenia. Emocje i adrenalina związane z jazdą dają mi ogromną frajdę. Poświęciłem wiele by zdobyć to co zdobyłem i nauczyć się to co umiem. Jednak przede mną jeszcze ogrom pracy i wierzę, że z moim uporem i determinacją zdobędę choćby ułamek z tego o czym marzę...

AKTUALNE OSIĄGNIĘCIA...

Przed Rajdem Lužické Hory.

Wielkimi krokami zbliża się rajd Lužické Hory, będący pierwszą rundą Lausitz Cup. Dla mnie będzie to nowy rajd i z nowym pilotem, którym jest Przemek Zawada. Przemek z tym sportem jest mocno związany i wierzę, że wspólnie będziemy w stanie szybko podróżować. Dotychczasowy pilot Oktawian Sokołowski jest związany kontraktem z innym kierowcą, ponadto w terminie tego rajdu On startuje w Olsztynie, więc zmiana pilota była koniecznością.

Rajd należy do krótkich, ale nie oznacza to, że łatwych. Trasa to 90% asfaltu i 10% szutru. Zupełnie nie znam odcinków, ale cieszę się z łączników szutrowych oraz rzekomo szybkich partii wiodącymi wąskimi drogami. Konkurencja zapewne będzie silna, jednak celem jest meta i zdobycie kilku punktow. Zamierzam pojechać grzecznie i w miarę równym tempem. Nie liczę na pudło, bo będzie to arcy trudne, zwłaszcza, że moje auto nie należy do super szybkich. Tymbardziej, że nie mam mozliwości trenowania czy licznych startów. Jedynym treningiem będzie jeden dzień przed startem, ale nazwać to treningiem nie do końca można z uwagi na to, że każda ewentualna awaria może uniemożliwić nam start. Liczę na gorący doping ze strony kibiców i wierzę, że to doda nam skrzydeł. Zatem do zobaczenia na trasie rajdu!

Przemek Zawada
nowy pilot Pawła Chudzińskiego

Co o tym myślisz ?

6 Wypowiedzi do “Przed Rajdem Lužické Hory.”

 1. Phatama:

  twitter to w tym przypadku eeneprymkst a nie jakis realnie istotny nosnik informacji o rajdzie to także dow d jak mało popularny w PL pozostaje mikrobloging, wbrew zaklęciom r żnej maści ineractive guru. modnie i czasem wygodnie uzywać twittera, blipa czy wog le social media w marketingu i komunkacji z useramii ale dobrze by czasem tzw “branża interactive” nabrała dystansu do trend w bo jako nadużywajaca (no offence) internetu czasem traci kontakt z realem. a real jest taki że TV cały czas oferuje odpwiednią ogladlanosć i wiarygodnośc (takze wsrod kierowc w skoro m wimy o targecie orlenu ). inna sprawa ze Dakar bez Dakaru, brzmi cokolwiek dziwnie pozdrawiamŁ.Sz.

 2. Johnc247:

  If you are going for best contents like myself, simply go to see this site all ckgfacebddca

 3. Adi:

  Go do mety, bezpiecznego ognia brachu! Powodzenia. 3mamy z irolami kciuki:)

 4. Bułka:

  Witaj Chudy. To jak, widzimy na mecie rajdu i to koniecznie w komplecie. Powodzonka.

 5. amorek:

  Witam Paweł!!! Ciesze się że startujesz w tym rajdzie i życze sukcesu ,jakim będzie ukończenie(o czym jestem przekonany że tak będzie) Będe tam z tobą i gorąco dopingował!!!! Do zobaczenia na odcinkach!!! POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA!!

 6. darren:

  god help you on your travels
  best regards darren

ARCHIWUM

LINKI

SPONSORZY


26 Rajd Karkonoski Paweł Chudzinski/Oktawian Sokołowski