O MNIE...

Od wielu lat staram się realizować młodzieńcze marzenia. Emocje i adrenalina związane z jazdą dają mi ogromną frajdę. Poświęciłem wiele by zdobyć to co zdobyłem i nauczyć się to co umiem. Jednak przede mną jeszcze ogrom pracy i wierzę, że z moim uporem i determinacją zdobędę choćby ułamek z tego o czym marzę...

AKTUALNE OSIĄGNIĘCIA...

Test drive przed Lużycami

Po dłuższej przerwie w prowadzeniu rajdowego auta tuż przed rajdem zorganizowaliśmy trening. Wybraliśmy fragment jednego odcinka, który zamknęliśmy. Zadaję sobie sprawę z zaległości zwłaszcza w jeździe po asfalcie, dlatego też takowy trening był absolutną koniecznością. Już na pierwszym przejeździe lądujemy w rowie, gdyż na mocnym dohamowaniu pojechałem prosto… do rowu.

Cudem zatrzymaliśmy się przodem na przepuście wodnym. Wiele szczęścia, ale od tego są treningi. Nie wyczułem po prostu hamulca. Wyciągnęliśmy auto jeepem z rowu i cudem nic nie uległo awarii. Kolejne przejazdy to szukanie tempa i usiłowanie przypomnieć sobie do czego służy kierownica.

Powolutku starałem się przyspieszać lecz po kilku przejazdach skrzynia biegów odmówiła posłuszeństwa. Co się okazało pękł na pół synchronizator drugiego biegu oraz posypał się dosłownie wodzik w dwóch miejscach. Niestety nie było mi dane potrenować. Kilka przejazdów niewiele pomogło mi w oswojeniu się z szybką jazdą i autem.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia !

Co o tym myślisz ?

ARCHIWUM

LINKI

SPONSORZY


26 Rajd Karkonoski Paweł Chudzinski/Oktawian Sokołowski