O MNIE...

Od wielu lat staram się realizować młodzieńcze marzenia. Emocje i adrenalina związane z jazdą dają mi ogromną frajdę. Poświęciłem wiele by zdobyć to co zdobyłem i nauczyć się to co umiem. Jednak przede mną jeszcze ogrom pracy i wierzę, że z moim uporem i determinacją zdobędę choćby ułamek z tego o czym marzę...

AKTUALNE OSIĄGNIĘCIA...

Testy przed Karkonoskim

Na kilka dni przed rajdem udało nam się zaliczyć skromne, bo skromne, ale jednak testy. Bardzo mi one pomogły przypomnieć sobie do czego służy kierownica . Zrobienie jakiś 50-60 km w bojowych warunkach było niezmiernie potrzebne i przydatne. Wiem po sobie, że brakuje mi testów zdecydowanie, bo sporadyczne starty to zbyt mało. Póki co jest jak jest i należy się z tego cieszyć i nie marudzić, więc jest ok.

Fajnie, że uspokoiłem nieco swój styl jazdy, ponieważ był zbyt nerwowy choć nie ukrywam, że lubię sobie zapiąć slajdzika. Jest jeszcze kilka rezerw i braków w mojej jeździe, których jestem świadom, ale z czasem postaram się je wyeliminować. Najważniejsze, że zdaję sobie z nich sprawy i wiem dokładnie co pozostawia jeszcze wiele do życzenia w mojej jeździe. Wszystko wymaga wielu treningów, na które nie mogę sobie obecnie pozwolić. Jednak jest jeszcze playstation, więc nie jest tak źle.

Chciałbym podziękować ekipie, która zabezpieczyła drogę do testów i spokojnie mogłem sobie pofruwać. Dzięki chłopaki!

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia !

Co o tym myślisz ?

ARCHIWUM

LINKI

SPONSORZY


26 Rajd Karkonoski Paweł Chudzinski/Oktawian Sokołowski